Suche Partner
Suche Regionen

Alle Partner

Krušnohoří / Chemnitz
 

Kontakty

Seiroba GmbH Seiffen
Bahnhofstraße 18B
09548 Kurort Seiffen

Tel.:


e-mail

Popis

... Nabídky pro celou rodinu

Lázeňské město Seiffen stojí za návštěvu každý den v roce – a to především díky zábavnámu parku Zážitkový svět Seiffen který najdete u vjezdu do města ze severu. Areál o rozloze více než jednoho hektaru je doslova ohňostrojem nabídek: dobrodružné hřiště s originálním vybavením je vhodné pro děti všech věkových kategorií, zatímco letní sáňkařská dráha o délce 913 m od dubna až do října téměř magicky přitahuje o něco starší děti a dospělé. Po vytažení saní asi 200 m do kopce se 15 zatáčkami, z nichž devět je prudkých, vrací zpět do údolí. Uprostřed je obří skok, kde saně mohou i vzlétnout. Pár menších šikan zajišťuje, že se sjezd neomrzí. Ale nebojte se – není to nebezpečné, pokud budete dodržovat všechny bezpečnostní pokyny.

Sousední výstava modelové železnice je otevřena po dvanáct měsíců v roce a kromě dvou velkolepých velkoplošných kolejišť a několika menších domácích kolejišť je zde i autodráha. Na té mohou děti svištět s autíčky a venku před budovou pak spustit s láskou navrženou zahradní železnici.
Areál modelové železnice, který se rozprostírá přes dvě podlaží, se rozkládá na celkové ploše 450 m² a obsahuje také jedno z největších digitálně řízených kolejišť v modelové velikosti TT a také repliku Hetzdorfského viaduktu v měřítku 1:87, na kterém samozřejmě jezdí modelové železniční vláčky.
Pokud vám po hraní a sledování už kručí v žaludku, tak od dubna do října na vás čeká restaurace „EsSbahn“. Zde si můžete nechat přivézt nápoje až ke stolu zahradním vláčkem. Pohled na láskyplně navržená dioráma vám zkrátí čekání na vlak – v Seiffenu nikdy není nuda!

Dobrodružné hřiště

Rodiny s dětmi se mohou na zážitkovém hřišti pořádně vyřádit.
Existují různé způsoby, jak šplhat a balancovat, několik skluzavek, pirátská loď, velký dřevěný transportér, trampolína, houpačky a mnoho dalšího.
POZOR: Používání vybavení hřiště na vlastní nebezpečí! Rodiče jsou zodpovědní za své děti.

Od roku 2001 je zde v provozu také úžasná kuličková dráha. Zážitkový svět Seiffen je hrdou součástí projektu „Kugeltour“, který potěší malé i velké množstvím kuličkových drah v Seiffenu a okolí. Další informace a mapu s různými místy najdete na www.kugeltour.de.

Otevírací doba výstavy modelové železnice

Expozice modelové železnice umístěná v budově je otevřena v úterý, čtvrtek, sobotu a neděli vždy od 10 do 17 hodin.

:

: