Suche Partner
Suche Regionen

MODELOVÉ ŽELEZNICE

Saské parní železnice na malém rozchodu...
Mezi partnery sítě DAMPFBAHN-ROUTE Sasko nepatří jen provozovatelé saských úzkorozchodných drah, ale i výrobci, obchodníci a provozovatelé modelových železnic, kteří se soustředí na modely podle saských vzorů.

Konečně většina vzorů těchto modelů jezdí po tratích podél zážitkové cesty DAMPFBAHN-ROUTE, je vystavěna v muzeích nebo je v údržbě pod vedením občanských sdružení.

Originál a model, zásada všech aktivit modelového tvoření, je zde spojena na jednom místě. Jako partner projektu budou saské modelové železnice prezentovány spolu se zážitkovou cestou DAMPFBAHN-ROUTE. Pravidelně budou vystavěny na veletrhu modell-hobby-spiel v Lipsku.
 
Konstrukcí a výrobou modelů saských železnic tyto podniky významně přispívají ke zvýšení povědomí o saských železnicích. Modely mají sloužit jako podnět navštívit trati, kde originální vozidla byla a jsou v provozu dodnes.
 

Streckenübersicht

Legende:

Icon Bahnen Bahnen Icon Region entdecken objevovat region Icon Übernachten & Geniessen přenocovat a užívat si Icon Modellbahn modelové železnice Icon Medienpartner Media partners Icon Station Station