Suche Partner
Suche Regionen

Alle Partner

Krušnohoří / Chemnitz
 

Kontakty

Auhagen GmbH
OT Hüttengrund 25
09496 Marienberg

Tel.: +49-3735-668428
Fax: +49-3735-668429


e-mail

Popis

100 % Made in Germany ...

125 let zkušeností, nikoli však staré – tradiční firma Auhagen je ve 4. generaci v rodinném majetku a vyrábí 100 % německé výrobky v místě svého založení. Vynikající modely budov a nápaditý materiál pro stavbu krajiny na modelovém kolejišti – Auhagen je synonymem pro kreativitu, oblíbenou kvalitu a dodání dle přání zákazníků za rozumné ceny. Aktuálně má Auhagen v nabídce v katalogu o 300 stranách cca 900 výrobků v stavebních velikostech H0, TT a N. Katalog zasíláme poštou za cenu 7,00 € (v Německu včetně poštovného). Poštovné do zahraničí Vám na požádání rádi sdělíme. Ročně rozšiřujeme sortiment o dalších novinky. Doplňujeme i systém „Auhagen-Baukastensystem“ (Auhagenova stavebnice), který je na trhu od roku 2010 a je dosud jediným v Evropě. Jako další impuls pro kreativitu a individuální stavby nabízíme bezplatné pomocníky na plánování s předlohami. V létě 2014 vychází již sešit č. 3!
V našem obchodu prezentujeme veškeré díly stavebnice a modelová kolejiště, jež jsou hlavním poutačem pro děti. Dále je možné obdivovat originální železniční vzácnosti z dob minulých. Pro zájemce o firemní historii jsme připravili rozsáhlou výstavu.
Naši kvalifikovaní a zkušení specialisté toho však umějí mnohem více než skládat díly ze stavebnice! Bohaté zkušenosti mají spolupracovníci firmy v oblastech výroby precizních nářadí a odlévaných plastových dílů. Ve výrobě je nasazena nejmodernější technika. S ohledem na původní činnost firmy Auhagen – továrna na lepenku – je zde dodnes vyráběna lepenka a kartonáž dle požadavků zákazníků.

 

 

Otevírací:

Obchod Auhagen je otevřen od pondělí do pátku od 9:00 do 16:00.