Suche Partner
Suche Regionen

Alle Partner

Saské Polabí / Dresden (Drážďany)
 

Saské Polabí / Dresden (Drážďany)

Pension „AM REICHEN BERG“ v Moritzburg místní část Reichenberg

Kontakty

Pension AM REICHEN BERG
Gartenstraße 4
01468 Moritzburg OT Reichenberg

Tel.: +49-351-89516212
Mobil: +49-172-3428663


e-mail

Popis

Mezi Radebeulem a Moritzburgem leží nad idylickými vinicemi čtvrť Moritzburg-Reichenberg. Zatímco na východě už hraničí s Drážďany, železniční stanici Friedewald Bad na trati Lößnitzgrundbahn hledejte západním směrem v sousední obci. Penzion "AM REICHEN BERG" (na bohatém kopci) je ideální pro návštěvníky Drážďan a ty, kteří hledají odpočinek, i pro železniční nadšence, protože několik stanic dráhy "Lößnitzdackel" z Reichenbergu, na které jsou denně v provozu parní lokomotivy, jsou snadno dostupné autem, na kole nebo v pohodě pěšky.
Budova, postavená ve 30. letech 20. století a nedávno rozsáhle zrekonstruovaná, nabízí tři útulné pokoje s příjemnou atmosférou. Pokoje, zařízené s láskou a vkusem, jsou vhodné pro dvě až čtyři osoby. Každý pokoj má moderní koupelnu se sprchovým koutem.

Zkušení hostitelé podávají ráno bohatou snídani a rádi vám poskytnou tipy na výlety. Parkovací místa pro auta, motocykly a kola jsou k dispozici v dostatečném počtu a penzion je snadno dostupný díky dobrému napojení z Reichenbergu na hlavní silniční a dálniční síť.

P.S.: Mimochodem, s majiteli můžete vždy zajít na kus řeči o historii dopravy. Tématem, kterými se zpravidla zahajuje rozhovor jsou obrázky železnice na hospodářské budově v areálu, které zobrazují vlak Henschel-Wegmann a legendární lokomotivu"Saxonia".
 

Ceny:

eny pokojů – od 60 eur – se liší v závislosti na době cesty a délce pobytu.
Hostitelé se těší na vaši poptávku a rádi vám připraví individuální nabídku.
 

Reiseangebote:

Mehrtagesreisen (Termin frei wählbar)


new
Entdeckerangebot Lößnitzgrundbahn
Pension „AM REICHEN BERG“ v Moritzburg místní část Reichenberg
další informace

další travel offers