Suche Partner
Suche Regionen

Saské Polabí / Dresden (Drážďany)

AugustusTours

Zertifizierungen - AugustusTours e.K.

zertifiziert ServiceQualität Deutschland

Kontakty

AugustusTours e.K.
Turnerweg 6
01097 Dresden

Tel.: 0351 563480
Fax: 0351 5634811


e-mail

popis

Zážitkové cestovní nabídky pro náročnější individuální turisty ...


Dovolená je nejhezčím obdobím roku – tohle zaručit svým zákazníkům je hlavním cílem AugustusTours. Drážďanská cestovní kancelář byla založena v roce 1997 s cílem připravit organizovat každému cestovateli jedinečnou, nezapomenutelnou cestu a nabízet klientům hostům vždy nejlepší služby nejkvalitnější servis.

Po řadu let doprovázela CK AugustusTours spolky a soukromé cestovní skupiny milovníků parních lokomotiv a fanoušků železnice při cestováním Německem. Od roku 2015 nabízí drážďanská cestovní kancelář zájezdy s tematikou historických parních železnic i individuálním cestovatelům. Mimo jiné nabízí AugustusTours fanouškům parních strojů cesty na každoroční setkání parních lokomotiv v Drážďanech nebo další vybrané cesty, při kterých je možné si vychutnat atmosféru parních lokomotiv.

Tematické cestovní nabídky AugustusTours k parním mašinám

- individuální cesta na setkání parních lokomotiv v Drážďanech: www.augustustours.de
- další zájezdy včetně zvláštních jízd parními vlaky: www.augustustours.de 
- nabídka pro skupiny na setkání parních lokomotiv v Drážďanech: www.augustustours.de

Další nabídky AugustusTours

Cestovní kancelář AugustusTours má víc zkušeností v oblasti cestovního ruchu, a to nejen s cestováním parními vlaky. Jako cestovní kancelář se specializací na individuální cykloturistiku a pěší túry poskytuje AugustusTours i cestovní nabídky pro aktivní individuální cestovatele a skupiny po nejkrásnějších cyklotrasách a pěších trasách v Německu. Zaměstnanci AugustusTours trasy a hotely pravidelně kontrolují, a díky tomu mohou cestovatelé očekávat také kompetentní a aktuální poradenství. Přeprava spoluzavazadla, zapůjčení jízdního kola a převoz zpět na místo začátku cesty jsou služby, které jsou samozřejmostí, stejně jako zajištění jízdních dokladů pro příjezd a odjezd vlakem či další vyhovující a vyzkoušené doplňkové služby.

Další oblastí služeb CK AugustusTours jsou kulturní zájezdy do vybraných měst. Jako incomingová cestovní kancelář připravuje AugustusTours pro cestovní skupiny, spolky, firmy a soukromé cestovatele zájezdy na míru a výlety s vhodným programem do Drážďan, Lipska, Budyšína a mnoha dalších měst a regionů v Německu. Naše CK poskytuje mimo klasických zájezdů do měst i cesty se zaměřením na náboženství, umění a hudbu. Pro milovníky vína je dále každý rok v nabídce několik zájezdů do německých a mezinárodních vinařských oblastí. Díky tomu se mohou setkat milovníci vína z Drážďan, Saska a celého Německa a prožít spolu nádhernou dovolenou s CK AugustusTours.

 

Reiseangebote:

Mehrtagesreisen (Termin frei wählbar)


new
Arrangement „Sachsen unter Dampf“ für Gruppen und Vereine ab 10 Personen
AugustusTours
další informace

new
WINTERREISE "Mit Volldampf durch‘s Erzgebirge" FÜR GRUPPEN UND VEREINE AB 10 PERSONEN
AugustusTours
další informace

další travel offers