Suche Partner
Suche Regionen

Alle Partner

Saské Polabí / Dresden (Drážďany)
 

Saské Polabí / Dresden (Drážďany)

AugustusTours

Zertifizierungen - AugustusTours GmbH & Co. KG

zertifiziert ServiceQualität Deutschland

Kontakty

AugustusTours GmbH & Co. KG
Turnerweg 6
01097 Dresden

Tel.: +49-351-563480
Fax: +49-351-5634811


e-mail

Popis

Zážitkové cestovní nabídky pro náročnější individuální turisty ...


Dovolená je nejhezčím obdobím roku – tohle zaručit svým zákazníkům je hlavním cílem AugustusTours. Drážďanská cestovní kancelář byla založena v roce 1997 s cílem připravit organizovat každému cestovateli jedinečnou, nezapomenutelnou cestu a nabízet klientům hostům vždy nejlepší služby nejkvalitnější servis.

Po řadu let doprovázela CK AugustusTours spolky a soukromé cestovní skupiny milovníků parních lokomotiv a fanoušků železnice při cestováním Německem. Od roku 2015 nabízí drážďanská cestovní kancelář zájezdy s tematikou historických parních železnic i individuálním cestovatelům. Mimo jiné nabízí AugustusTours fanouškům parních strojů cesty na každoroční setkání parních lokomotiv v Drážďanech nebo další vybrané cesty, při kterých je možné si vychutnat atmosféru parních lokomotiv.

Tematické cestovní nabídky AugustusTours k parním mašinám

- individuální cesta na setkání parních lokomotiv v Drážďanech: www.augustustours.de
- další zájezdy včetně zvláštních jízd parními vlaky: www.augustustours.de 
- nabídka pro skupiny na setkání parních lokomotiv v Drážďanech: www.augustustours.de

Další nabídky AugustusTours

Cestovní kancelář AugustusTours má víc zkušeností v oblasti cestovního ruchu, a to nejen s cestováním parními vlaky. Jako cestovní kancelář se specializací na individuální cykloturistiku a pěší túry poskytuje AugustusTours i cestovní nabídky pro aktivní individuální cestovatele a skupiny po nejkrásnějších cyklotrasách a pěších trasách v Německu. Zaměstnanci AugustusTours trasy a hotely pravidelně kontrolují, a díky tomu mohou cestovatelé očekávat také kompetentní a aktuální poradenství. Přeprava spoluzavazadla, zapůjčení jízdního kola a převoz zpět na místo začátku cesty jsou služby, které jsou samozřejmostí, stejně jako zajištění jízdních dokladů pro příjezd a odjezd vlakem či další vyhovující a vyzkoušené doplňkové služby.

Další oblastí služeb CK AugustusTours jsou kulturní zájezdy do vybraných měst. Jako incomingová cestovní kancelář připravuje AugustusTours pro cestovní skupiny, spolky, firmy a soukromé cestovatele zájezdy na míru a výlety s vhodným programem do Drážďan, Lipska, Budyšína a mnoha dalších měst a regionů v Německu. Naše CK poskytuje mimo klasických zájezdů do měst i cesty se zaměřením na náboženství, umění a hudbu. Pro milovníky vína je dále každý rok v nabídce několik zájezdů do německých a mezinárodních vinařských oblastí. Díky tomu se mohou setkat milovníci vína z Drážďan, Saska a celého Německa a prožít spolu nádhernou dovolenou s CK AugustusTours.
 

Otevírací:

duben – říjen
Pondělí do Pátek 08:00 - 18:00

listopad – březen
Pondělí do Pátek 09:00 - 17:00
 

Kontakt:

AugustusTours GmbH & Co. KG
Turnerweg 6
01097 Dresden

Tel.: 0351 563480
Fax: 0351 5634811