Suche Partner
Suche Regionen

Alle Partner

Saské Polabí / Dresden (Drážďany)
 

Kontakty

Flügelradtouristik e.V.
Welschhufer Straße 35
01728 Bannewitz

Tel.: +49-351-56393930


e-mail

Popis

Dresden

Cesty z Drážďan do Čech a Polska

Spolek Flügelradtouristik e.V. byl založen v roce 2014 a zaměřuje se na organizování speciálních jízd historickými vlaky z Drážďan do Čech. Krásná sousední země Saska má co nabídnout nejen po stránce železniční, ale nadchne i impozantní krajinou a bohatou kulturní nabídkou. Spolek Flügelradtouristik e.V. se toto snaží cestujícím zprostředkovat formou zajímavého programu jízd.
Flügelradtouristik spolupracuje jako nezávislý pořadatel s mnoha spolky po celém Sasku i jinde a blízkým partnerem a spolupořadatelem je Lužický klub parních lokomotiv z Cottbusu. Máme ale také pravidelný kontakt se spolky, muzei a samosprávou v Čechách. V poslední době se nám podařilo rozšířit program cest i do Polska. V roce 2000 tak byly v našem plánu mimo jiné cesty do Prahy, Frýdlantu v Čechách, Jelení Hory, Wolsztyna a dalších míst.
Náš malý spolek má sedm členů. Ti činí na dobrovolné bázi to nejlepší, aby cestujícím přiblížili speciality a zajímavosti našich sousedních regionů. Na cílových nádražích většinou organizujeme s regionálními partnery turistické programy. Spolek Flügelradtouristik se také vždy snaží nasazovat české a polské historické vozy, což mnohdy představuje velkou výzvu. V cestovní kanceláři „Maertens - Meine Reisewelt GmbH“ v Drážďanech se spolku podařilo získat profesionálního distribučního partnera. Všechny jízdenky na naše vlaky je zde možné získat online, telefonicky i přímo na místě.   
 

Impression

Informačnístelefon:

Informační telefon a objednávky
Pondělí až sobota od 10.m do 17 .m.
0351 / 56393930