Suche Partner
Suche Regionen

Kontakty

IntEgro Verkehr GmbH
Buchenstraße 24
08468 Reichenbach (Vogtl)

Tel.: +49-3765-387930
Fax: +49-3765-387939


e-mail

Popis

Silný partner i pro nostalgickou dopravu

Každý, kdo cestuje speciálním vlakem exPRESSzugreisen do turistických cílů v Sasku i mimo něj, může sedět ve vlaku, jehož jízdu organizuje a provozuje společnost IntEgro Verkehr GmbH. Společnost IntEgro Verkehr GmbH jako železniční dopravní podnik působící na celém území Německa v nákladní a osobní dopravě provozuje také historickou dopravu ve Svobodném státě Sasko.

Speciální vlaky v charterové dopravě jsou hlavní činností společnosti IntEgro v osobní dopravě v Sasku. Od podzimu 2023 bude pro tyto účely k dispozici historická motorová lokomotiva V100 třídy 202 885-0.

Společnost se sídlem v Reichenbachu ve Vogtlandu bude uvádět do v provozuschopného stavu parní lokomotivu standardního rozchodu a využívat ji především v Sasku. Jde o tendrovou lokomotivu 86 1056-0, která byla do Saska přivezena z Rakouska. S podporou mnoha partnerů má být tato lokomotiva co nejrychleji zrenovována.

Společnost IntEgro Verkehr GmbH má kromě svého sídla v Reichenbachu (Vogtlandsko) také regionální pobočku ve Zwickau (Sasko). Společnost stále nabírá strojvedoucí pro dieselovou a elektrickou trakci nebo kontrolorů vozů P a G.


 

: