Suche Partner
Suche Regionen

Kontakty

LOK HOTEL V180
Bahnstraße 2
08134 Wildenfels OT Wiesenburg

Tel.: +49-37603-3129-
Fax: +49-37603-3226


e-mail

V němčině viz:

KEEP THE TICKET UNTIL THE END OF THE TRIP!

Na bývalém vlakovém nádraží ve Wiesenburgu v Sasku se nachází něco jedinečného. Přímo u železniční trati Zwickau – Schwarzenberg stojí odstavená lokomotiva V180 – jediný hotel v lokomotivě v Evropě.
Objevujte svět, protože je tak krásný! Nadšení má jméno a jedinečný zážitek má domov. Cyklisté, pěší turisté a další zájemci mohou přenocovat v lokomotivě nedaleko od málo využívané zastávky „Wiesenburg“. Stará lokomotiva V180 stojí v bezprostřední blízkosti řeky „Zwickauer Mulde“. Spousta přírody a krásný výhled na říční krajinu s loukami a lesy – to samo o sobě stojí za přenocování.
Malý hotel v lokomotivě přímo na železniční trati „Erzgebirgsbahn“ ve Wiesenburgu v Sasku je místem k relaxaci, jedinečnému zážitku z přenocování, místem pro milovníky outdoorových sportů a každého, kdo chce víc než jen nocleh. Lok Hotel V180 Vám slibuje železniční romantiku v té nejčistší podobě – čekají na Vás tři tematické místnosti „parní lokomotiva“, „strojvedoucí“ a „signalizační skříň“. Užijte si příjemné hodiny na úpatí Západních Krušných hor. Tým hotelu v lokomotivě se těší na Vaši návštěvu a přeje Vám příjemný pobyt.