Suche Partner
Suche Regionen

Alle Partner

Horní Lužice a Dolní Slezko
 

Horní Lužice a Dolní Slezko

Hotel Gondelfahrt, Kurort Jonsdorf

Kontakty

Hotel Gondelfahrt GmbH
Großschönauer Straße 38
02796 Kurort Jonsdorf

Tel.: +49-35844-7360


e-mail

Popis

Pohostinnost a požitek na idylickém místě ...

Rodinná výletní restaurace a hotel Gondelfahrt Kurort Jonsdorf provozovaná již ve 4. generaci, nabízí přívětivé služby v příjemné atmosféře a skvělé nabídky pro hosty všech věkových kategorií. Motto zde zní: jednoduše vypněte a užijte si odpočinek v překrásném prostředí přírodního parku Žitavské hory, jak při krátkém výletu nebo delším pobytu.

V okolí hotelu, který se nachází na klidném místě na okraji klimatických lázní Jonsdorf na úpatí útesů Nonnenfelsen, najdete také příležitosti k aktivnímu odpočinku a jistě zde objevíte mnoho zajímavého. V létě je zde k dispozici řada turistických stezek a tras pro horská kola, které můžete prozkoumat, a zdolávat vrcholy, zatímco v zimě je běžkařská stopa u hotelu ideální pro lyžařské túry.

Tento 3* hotel nabízí útulné pokoje a apartmány. Starosti všedního dne můžete nechat za sebou v hotelovém wellness centru s bazénem, saunou, infračervenou kabinou Physiotherm a kosmetickou farmou. Díky různým balíčkům můžete svůj pobyt spojit s wellness nabídkami.

Zpestřením je také restaurace s útulným salonkem, moderní verandou a historickým salonkem na statku. Tým nabízí regionální, tradiční a sezónní kuchyni s nádechem moderny. Ať už à la carte, se slavnostním menu nebo vynikajícím bufetem – na vaší dobré chuti záleží! Oblíbeným cílem návštěvníků Žitavských hor je také přidružená zahradní restaurace u idylického rybníka, na kterém se v letní sezóně jezdí na gondolách a proto také nese německý název „Gondelteich“, ke kterému přiléhá rozlehlý park. U rybníka s gondolami pak odvažte lana! - Na projížďku po rybníku jsou na výběr tradiční dřevěné veslice nebo čluny poháněné bateriemi.

Hotel mit Nonnenfelsen 
© Hotel Gondelfahrt GmbH

:

: