Horní Lužice a Dolní Slezko

  
 
Trixi Ferienpark Zittauer Gebirge

Prázdninový park TRIXI – Cíl tvojí dovolené ...

Konečně klid a možnost zařadit nižší rychlost, to Vám přijde na mysl, když přijedete do Horní Lužice a otevře se Vám pohled na horstvo Žitavských hor. Mírné svahy, bizarní formace pískovcových skal a na jejich úpatí kouzelné vísky. U paty Luže v Großschönau, nejvyššího vrcholku Žitavských hor, se na 23 hektarech rozprostírá největší prázdninový park Saska.

Díky legraci ve vodě za každého počasí, celoročně pronajímatelným prázdninovým domkům, tábořišti, sauně, wellness paláci a množství možností sportovat a hrát si se v prázdninovém parku TRIXI dětské sny stávají skutečností. Ráj pro všechny, kteří hledají uvolnění. V prázdninové vesničce TRIXI s 96 prázdninovými domky u lesa a pohodlným tábořištěm s místem pro 70 stanů naleznete druhý domov. V tropickém volnočasovém koupališti si můžete celoročně užívat nejrůznějších atrakcí či si v klidu zaplavat několik drah. Svítí-li od června sluníčko, čeká na návštěvníky lesního koupaliště mrož TRIXI a nastavuje svůj hřbet jako skluzavku. S vodní plochou 20.000 qm, 100 metrů dlouhými plaveckými dráhami a 10metrovou skákací věží se jedná o největší venkovní koupaliště široko daleko. Vonící dřevo, aromatické nálevy a výhled na hory z klidové místnosti, tak se prezentuje místní finská sauna. Kompletní relaxační program pro péči o tělo a odpočinek ducha nabízí wellnesový palác TRIXI. Rafinované obřady z Orientu lichotí tělu rozličnými vůněmi, bylinami a cennými přísadami.
Zde v nejjihovýchodnějším cípu Německa zažijete rozmanitost, tradici a dobrodružství po celý rok. Úzkokolejka, hala pro zimní sporty, letní sáňkařská dráha, lezecký les, Motýlí dům, lyžařský vlek nebo rytířský hrad Vás postaví před jediný obtížný úkol Vaší dovolené: objevovat rozmanitost regionu v klidu.
 

 
 

Kontakt:

TRIXI-Ferienpark Zittauer Gebirge
Jonsdorfer Straße 40
02779 Großschönau

tel.: 035841 6310
fax: 035841 631118


e-mail

Kde nás najdete:


Certification:

familienfreundlich zertifiziert
barrierefrei geprüft

nabídky zájezdů:

-

-

-

další nabídky zájezdů