Saské Polabí / Dresden (Drážďany)

  
 
Pension Marlis

Moritzburg OT Reichenberg

Venkovská idyla blízko dráhy Lößnitzgrundbahn ...

Pension Marlis se nachází v Reichenbergu, místní části Moritzburgu, v pečlivě sanovaném trojbokém dvoře, který je v majetku rodiny již od roku 1843.
Těšit se můžete na 14 individuálně zařízených dvojlůžkových pokojů a apartmánů. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou/WC nebo vanou/WC, WiFi a satelitní TV; apartmány mají navíc kuchyň. Pension disponuje také dvěma komfortními bezbariérovými dvoulůžkovými pokoji s terasou. Bohatý snídaňový bufet a rodinná atmosféra pensionu zpříjemní každý pobyt. Grilování na udržovaném vnitřním dvoře pensionu může být začátkem krásného romantického večera. K příležitosti nejrůznějších slavnostních událostí nabízíme též využití rustikální stodoly. V blízkosti statku můžete objevovat kouzelnou krajinu pohádek a poznat známý barokní zámek Moritzburg, kde kdysi našla Popelka cestu ke svému princi. Náš pension je optimálním výchozím bodem pro Vaše cesty za poznáním okolní krajiny a kultury.

Odtud se můžete vydat jak do Drážďan, metropole umění a kultury, tak do vinařského města Radebeul a do historické Míšně. Stejně dobře si můžete vychutnat klidnou venkovskou idylu krajiny vřesovišť a jezer okolo Moritzburgu. Radebeulské vinice oplývají zvláštním kouzlem a jsou cílem mnohých výletníků, kteří využívají napojení na nedalekou dráhu Lößnitzgrundbahn (stanice Friedwald Bad, výhybna, je vzdálena 2 km). Ať už upřednostňujete pěší turistiku, cyklistiku nebo železniční nostalgii při jízdě „Lößnitzským jezevčíkem“ – vychutnejte si srdečnou pohostinnost domu. Personál pensionu se těší na Vaši návštěvu.
 


 

Kontakt:

Pension Marlis
Inh. Marlis Tempel
August-Bebel-Straße 86
01468 Moritzburg / OT Reichenberg

tel.: 0351 8960065
fax: 0351 8960066


e-mail

Kde nás najdete: